Panele laminowane ze zwiększonymi właściwościami hydrofobowymi

Panele laminowane z kolekcji ULTRA+ marki Premium Floor charakteryzują się podwyższonymi właściwościami hydrofobowymi, co oznacza, że są wyjątkowo odporne na wilgoć i wodę. Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii i materiałów, panele te mają zwiększoną ochronę przed wnikaniem wilgoci w ich strukturę, co czyni je bardziej odpornymi na działanie wody i wilgoci w porównaniu z tradycyjnymi panelami laminowanymi.

Promocja na panele laminowane z kolekcji ULTRA+ marki Premium Floor

Jesteśmy sklepem, który znajduje się pod adresem https://podlogi24.net – oferujemy podłogi drewniane, panele laminowane, winylowe oraz różne specyfiki potrzebne do montażu podłóg na klej, czy chociażby pielęgnacji desek drewnianych. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze warunki współpracy, dlatego wyszliśmy z inicjatywą stworzenia promocji na jedne z najbardziej popularnych podłóg laminowanych – przeceniliśmy kolekcję ULTRA+ marki Premium Floor z kwoty 107,95 zł/m2 na 99,95 zł/m2. Jest to świetny czas, aby pomyśleć nad zakupem paneli do domu, biura, własnej firmy, czy innego pomieszczenia. Promocja obowiązuje od 1 kwietnia 2023 roku do 15 maja 2023 roku, jest ograniczona czasowo, zalecamy się śpieszyć, gdyż taka okazja może się nie powtórzyć!

Panele laminowane idealne do kuchni

Właściwości hydrofobowe paneli laminowanych Premium Floor ULTRA+ sprawiają, że są one doskonałym rozwiązaniem do stosowania w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgoci, takich jak kuchnie czy pomieszczenia komercyjne lub gospodarcze, gdzie narażone są na kontakt z wodą, takimi jak salony fryzjerskie czy kosmetyczne. Dzięki tym właściwościom, panele laminowane nie pęcznieją i nie wyginają się. Zachowują swoją estetykę i trwałość nawet w trudniejszych warunkach, na długie lata. Warto zauważyć, że chociaż panele laminowane Premium Floor ULTRA+ są wodoodporne, nie oznacza to, że można je zalewać wodą lub moczyć wodą na dłuższy czas. Dzięki specjalnej technologii opatentowanej przez Premium Floor, woda nie wnika wgłąb panela i nie uszkadza go aż przez 12 godzin od momentu zachlapania podłogi. Ważne jest, aby przestrzegać zaleceń producenta dotyczących ich właściwego użytkowania i czyszczenia.

Poniżej przedstawiamy niektóre modele z kolekcji ULTRA+.

  Panele laminowane Quick-Step z kolekcji Largo - dlaczego warto?


sklep z podłogami